Tan

Hafta içi işe gidenler için diyet

Günde 8 bardaktan az su içmeyin, fazla içerseniz ne ala! Yaşınıza, sağlık du rumunuza ve ihtiyacı nıza göre her gün bir multivitamin alın. Sigara içmeyin. Eğer içiyorsanız bir an önce bırakmaya bakın, asla çok geç değil. Aşırıya kaçacak öl çüde içki içmeyin. Düzenli egzersiz :apmaya başlayın. y ‘Egzersiz beni sı kar diyorsanız yüzme, ıer veya […]

Tan – Söyleme – Şarkı Sözü

Tan – Söyleme – Şarkı Sözü [Tan] Sen istersen kabul et, istersen firar et, Ben öğrenirim, yalnız mutluluğu. Küçük bir çocuğun elinden şeker alır gibi, Çaldınız benim mutluluğunu. [İzel] Tanrı’nın gücüne gitmesin, hep isyanları oynuyorum, Kimse üstüne alınmasın, kendimi biliyor, arıyorum. Kimseye yalan söylemem, gerçekleri duymaya gelemem. Önce git sonra ben anlarım, aklına gelince ayrılığım.

WhyDoWork AdSense WordPress İçin

WhyDoWork AdSense WordPress İçin Bu eklenti sayesinde adsense reklamlarını istediginiz yerde gösterme imkanı bulunuyorsunuz Kurulumu ve kullanımı için herhangi bir kodlama veya tasarım bilgisine ihtiyaç duymayan oldukça kolay bir eklenti WhyDoWork AdSense. Ayrıca birçoğumuzun sorunu haline gelen yazıların içlerine AdSense kodu ekleyememe sorunu da bu eklenti çözüme kavuşuyor.