Yetenek Sizsiniz Yarışması Hakkında Detaylı Bilgiler Başvuru Formu

Yetenek Sizsiniz Yarışması Hakkında Detaylı Bilgiler Başvuru Formu

Acunun sunacagı yetenek sizsiniz yarışmasına katılmak için başvuru formu ve tüm detaylı bilgiler aşagıda yer almaktadır

Yetenek Sizsiniz Yarışması Başvuru Formu , Acunun yeni yarışma programına başvur,yetenek sizsiniz türkiye yarışması başvuru formu, katılım şartları, kimler başvurabilir, başvuru şartları neler, başvuru yapmak için gerekli şeylerVarmısın Yokmusun yarışması ile reytingleri alt üst eden başarılı yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, yeni yarışma programı olan Yetenek Sizsiniz Türkiye için başvuruları almaya başladı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışmasına Kimler Katılabilir

Şöyle Bir Yeteneğim var Ben yarışmaya katılabilir miyim?

Yarışmaya ister yalnız kendiniz bireysel yeteneklerinizle katılabilirsiniz, isterseniz bir grup kurup grup performansı sergileyerek yarışabilirsiniz. Önemli olan yeteneğinize güvenmeniz…

Yetenek Sizsiniz Nasıl Bir Yarışma? Ses, şarkı, yetenek

şarkı söyleyerek yarışmaya katılabilir miyim, yarışmada ilginç gösteriler yapabilir miyim?

Yetenek sizsiniz, hem ses şarkı yarışması, hem ilginç yeteneklerin sergilendiği olağanüstü yetenekler yarışması, hem değişik tecrübelerin sergilendiği üstün performans yarışması.. Kısacası aklınıza gelebilecek herşey. Yeterki siz yeteneğinizle ilgili en iyi benim deyin ve özgüveninizle yarışmaya katılın. Kim bilir belki birinci bile olursunuz.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Yetenek Sizsiniz’e katılmak için ne yapmalıyım?

Sizde Acun Ilıcalı’nın yeni yetenek yarışması Yetenek Sizsiniz Türkiye’ye katılmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum. Aradım taradım nereden ve nasıl başvuru yapacağımı bulamadım diyorsanız doğru yerdesiniz aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı linkine tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Yetenek Sizsiniz Yarışması Başvuru Formu Buraya Tıkla

Comments

  1. yeteneksızsıne basvuru yapamıyoruz yardımcı olurmusunuz sayfa acılmıyo forum doldurmaya gırıyoruz

  2. Başvurdum Onayladılar, Sanırım Davetlendım Ama Hıc Bır Bılgıden Haberım Yok Adanadyım Secmelere Nasıl Ne Zaman Ve Nerde Katılacagım Bilmıyorum Yardımcı Olurmusunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir