Yaşam boyu garantili bellekler

Yaşam boyu garantili bellekler

Kingston Technology, Intel Onaylı DDR3 XMP SO-DIMM’leri Piyasaya Sürüyor.

Bellek ürünlerinin bağımsız dünya lideri Kingston Technology Inc., bugün, Intel’in Cantiga mobil yonga setini kullanan PC’ler için ilk XMP-Hazır HyperX® DDR3 SO-DIMM’leri satışa sundu. 1066MHz CL5 Kingston® Ultra-düşük gecikme süreli bellek kitleri, Intel’in XMP sertifikasyon sürecini geçerek, hem JEDEC hem de XMP profilleriyle önceden programlanmış olarak piyasaya sürülüyor.

kingston

Intel Mobil Platformlar Grubu Pazarlama Yöneticisi Erik Reid, “Yeni DDR3 XMP-destekli Intel® Centrino™ 2 İşlemci Teknoloji sistemleri için yeni HyperX SO-DIMM belleğin onaylanması konusunda Kingston, Intel ile oldukça yakın bir şekilde çalıştı. Kingston’un ekstrem mobil performans alanındaki çabalarını takdirle karşılamakta ve PC oyuncularının, rakipsiz performansı sayesinde XMP’nin yeni nesil notebook PC’lere sağlayacaklarından hoşnut olmalarını beklemekteyiz.” dedi.

Kingston Kıdemli Teknoloji Müdürü Mark Tekunoff ise, “HyperX DDR3 XMP SO-DIMM’ler büyük bir başarı yüzdesi ile Flextronics W840 DI Notebook PC’ler üzerinde test edildi. DDR3 Notebook kullanıcıları artık masa üstü bilgisayarlar için HyperX belleği ile pc meraklılarının ve oyuncuların yıllardır sahip olduğu daha düşük gecikme süreleri ve voltajlar gibi faydalara sahip olabilecekler.” dedi.

Ömür boyu garantili HyperXbellekleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.kingston.com.tr adresinden Kingston’un web sitesini ziyaret ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir