WordPress Blogunuzda Kullanabileceginiz Adsense Eklentileri

WordPress Blogunuzda Kullanabileceginiz Adsense Eklentileri

WordPress için geliştirilmiş sitenizde adsense reklamlarını kolaylıkla kullanabileceginiz eklentiler
adsense
Adsense Deluxe – Google Adsense veya Yahoo Publisher Network(YPN) reklam kodlarını yazıların içine otomatik olarak ekleyen bir WordPress eklentisi.Bu eklenti sayesinde Adsense reklamlarının renklerini kolayca değiştirebilirsiniz…a
Adsense Injection – Adsense’nin verdigi kodları bloga karısık olarak yerlestirir.Karısık bir sekilde paragrafları (veya br tagları) yazıların içine adsense kodlarını yerlestirir. Birçok sayfada reklamları gösterir siz bunları belirleyebilirsiniz ve bunları bir yerde toplayabilirsiniz.
Adsense Inline – Blog yazılarının içine Google AdSense reklamlarını yerlestirir.
Shylock Adsense WordPress plugin – Bu eklentide blogunuzun temasını degistirmeksizin Adsense reklamları ekleyebilirsiniz.”n” günden daha eski yazılarda Adsense reklamları daha farklı sekilde gösterilir sekilde kurulabilen bir eklenti.Örnegin;Yeni bir maddenin tabanında okuyucular için 46860 boyutlarında reklam yerlestirir, ve ziyaretçileri arama motoru için 7 gün sonra daha büyük boyutta (336280) bir reklam yerine koyar.
Adsense Beautifier – Bu eklenti Adsense reklamlarının iyi görünmesini saglar.Reklamların yanına resim ekleyerek tıklama sayısını arttıyor.Bu eklenti Adsense kurallarına aykırıdır.(ban sebebi)
AdSense Widget for WordPress Sidebar – Adsense kodlarını widget olarak kullanabiliyor.Bunları sidebar’da istediginiz yere yerlestirebiliyorsunuz.
AdRotator WordPress Plugin – Adsense reklamlarını diger affilate programlara çeviriyor. Ilan körlügünü azaltmaya yardım ediyor ve farklı formatları ve affilate programları deniyor.
Adsense Earnings WordPress Plugin – Adsense kazancınızı WordPress admin panelinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
AdSense Manager – Blogunuzdaki Adsense reklamlarını yönetmeniz için yapılan bir WordPress eklentisidir.Eklenti kodları otomatik olarak üretir ve Widget seklinde kullanabilirsiniz.
AdSense Sharing Revenue and Earnings SystemAdsense kazancınızı incelemenize müsaade eder ve arkadaslarını ve diger yazarlar ile adsense gelirinizi paylasabilirsiniz.
Author Adsense WordPress Plugin – Blog yazarları kendi yazdıkları yazılara kendi Google Adsense Publisher ID’lerini kullanabilmelerine müsaade ediyor.Yazı kimim ise orada o yazarın reklamı gözüküyor.
Author Adsense MU Plugin – Özellikle webmasterlara yönelik olan eklenti admin panelinden yapacağınız işlemlerinizi kolaylaştırıyor…
Google Ad Wrap – Yazı ve yorumların içine hedef içerigin etiketlerine göre reklam yerleştirmenize yardımcı olur…

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir