TC Kimlik Numarasından Adres Bulmakmı İstiyorsunuz

TC Kimlik Numarasından Adres Bulmakmı İstiyorsunuz

Aradıgınız kişinin tc kimlik numarasını bliyor iseniz size aşagıda verecegim bilgiler sayesinde kişinin adresini bulabilirsiniz

TC Kimlik Numarasını bildiğiniz bir kişinin ikametgah adresini öğrenebilirsiniz.

Aşağıda size vereceğimiz linki kullanarak TC kimlik no ile ilgili olan bölüme adresini bulmak istediğiniz kişinin TC Kimlik numarasını yazarak ve Resim doğrulamasını da yaparak TC Kimlik No ile Sorgula tuşuna basmalısınız.

Sorgulama işlemi gerçekleştirildiğinde (Kişi Sorgulama), eğer girdiğiniz TC Kimlik numarası doğru ise ilgili kişinin şuanda nüfusa kayıtlı olduğu yerdeki değil, ikamet ettiği yani yaşadığı yerin adresini öğrenmiş olacaksınız.

Bu sorgulamayı yaparken dikkat etmeniz gereken şey arayacağınız kişinin oy verme yetisine sahip olmasıdır. Yani 18 yaşından büyük ve seçmen kaydı olan birinin tc kimlik numarası ile veya diğer kişisel bilgileri ile oturduğu yerin (ikametgahının) adresini tespit edebilirsiniz.

Sorgulama YSK’nın resmi sitesinden yapılmaktadır. Bu açıdan sorumluluk tamamen YSK ile sorgulamayı yapan size aittir. Bu hatırlatmaları da yaptıktan sonra size Adres Sorgulaması yapabileceğiniz linki veriyorum. TC Kimlik numarasına göre adres bulmak, Adresini Öğrenmek istediğiniz kişiyi sorgulamak istiyorsanız buyrun.

Adres Bulma, Adres Öğrenme, Adres Sorgulama

Bir kişinin sadece adını ve soyadını biliyorsanız diğer bilgilere de sahip olmanız gerekir. o kişinin baba adı doğum tarihi ve yeri bilgilerini öğrenebileceğiniz link de aşağıdaki gibidir. Bu linkten gerekli bilgileri alıp yukarıdaki Adres Bulma, Adres Öğrenme, Adres Sorgulama linkine giderek gerekli yerleri doldurunuz. Ayrıca bu linkte kırmızı ile işaretli olan sadece soyadı kısmını doldurmanız bile istediğiniz bilgilere ulaşmak için yeterli olacaktır.

Adres tespit etmek için vergi numarasından sorgulama

Comments

  1. Ahmet Karabulut şahuslı kişiyi tanıyanların veya bizzat kendisine ulaşabilenlerin dikkatine bizi arayabilirsiniz.

  2. Sadece Ahmet Karabulut ismini vermekle olmaz biraz daha ayrıntı gerekiyor

  3. aradıgım bayan banim eşim 3 aydır ülaşamıyorum ben 4 cocukla kaldım en kuçuk kızım yandı eşime hemen ülaşmam lasım adı filiz gunaydın baba adı şahabettin anne adı seher 1980 izmir dogumlu tc no 15944730036 bülana getirene veya telefunla gürüştürene 5 bin tl üdül verecem her ayın 23 de zirahat bankasında babasından kalan emekli mahaşı alıyor bu siteye bidaha kırebilirmiyim bilmem telefunumu yazıyorum bulana mınlatar kalırım izmir veya istanbulda olabilir hasan yapıcı

  4. Sayın hasan yapıcı eşiniz hala izmir menemen kayıtlı durumdadır en son oy kullandıgı yer izmir menemendir

  5. Gamze yardımcı anne. Adı havva harmancı konyada hangi mahalle sokak bilmiyorum baba adı cerbil yardımcı

  6. Mavi adam size tc ve ad soy ad versem uzerine kaytli olan evlerin adreslerini bulabilirmisiniz acaba

  7. ulaşamadığım birinin adresini ulaşmak istiyorum ama yapamıyorum çok acil cevap vere bilirmisiniz

  8. Benim arabama ihtiyacı olduğunu söyledi bi arkadaşımın bi arkadaşı arabamı hala getirmedi telefonunu arıyorum ikisininkide servis dışı diyor benim adresini bulmam lazım oğuz karakaya ehliyetinin fotoğrafı var tc:4*********8 baba adı ali anne adı Hatice bi yardımcı olun allah rızası için kayseriden yazıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir