iTwin ile İki Bilgisayar Kolayca Bağlanabilir

Ağ ayarlarıyla uğraşmadan, vakit harcamadan, herhangi bir yerde ve herhangi bir bilgisayarda.

USB kapasitesini aşan paylaşımlar için kullanışlı

İki bilgisayar arasında veri taşımak için USB belleği önce birine takıp verileri atmak, sonra taşıyıp diğer bilgisayara aktarmak zahmetli geliyor olabilir. Elinizdeki USB belleğin kapasitesi, aktarmak istediğiniz dosyaların boyutuna yetmeyebilir.
iTwin ile İki Bilgisayar Kolayca Bağlanabilir
Kalıcı çözüm evde veya iş yerinde bir ağ kurmak veya dizüstü bilgisayarla olan ağa dahil olmak. Ancak dosya ve klasör paylaşmaya çalışırken kullanıcıların can sıkıcı problemlerle karşılaştığı da oluyor. Bazen işletim sistemi farkları, bazen ağ şifresini unutmak gibi basit bir problem veya gözden kaçan detay bir ayar bu işi zahmetli hale sokabiliyor. Hiç yoktan vakit kaybına sebep olabiliyor.

Üşengeçler için bu işin daha kolay bir yolu var. Bir çift USB belleğe benzeyen iTwin ile iki bilgisayarı birbirine bağlamak mümkün. Bu ilginç ürün sayesinde kullanıcı ağ ayarlarıyla uğraşmaksızın iki bilgisayarı güvenli bir şekilde birbirine bağlayabiliyor. Bir çift USB bellek boyutunda olan ve haliyle kolayca her yere taşınabilecek bu araç, oldukça kullanışlı olabilir.

İki bilgisayar arasında sürükle bırak yöntemiyle dosya aktarımı iTwin ile kolayca mümkün oluyor. Henüz piyasaya çıkmamış bu ürünün gelecek yıl 99 dolardan satılması planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir