Futbol maçlarını winamp üzerinden naklen dinleyin

Çogu kişi futbol hstasıdır ama bir yandanda bilgisayar başından kalkmak istemez ikisinin arasında bir tercih yapması gerekir ya futbol ya bilgisayar tabi yinede bilgisayar başında oturup illegal yollardan futbol maçlarını izleyenlerde yok degil :) neyse ben sizlere winamp üzerinden nasıl naklen fubol dinlenir onu açıklayacagım

Futbol karşılaşmalarını Naklen Futbol

üzerinden takip ediyorsanız, artık her seferinde web sitesini ziyaret etmeniz gerekmiyor. Naklen Futbol yayın adreslerini WinAMP’a ekleyerek, sadece WinAMP üzerinden yayını dinleyebilirsiniz.

Naklen Futbol 7 farklı adres üzerinden yayın yapıyor. Bunlardan herhangi birini WinAMP çalma listesine ekleyerek yayını dinleyebilirsiniz. Eğer eklediğiniz adres üzerinden yayın gelmezse, o an sunucu dolu demektir. Listedeki farklı bir adresten yayına ulaşabilirsiniz.

Buyrun Kodlar

    http://radyo1.kolayradyo.com:5000

Adresleri Winamp üzerinde tanımlamak

Winamp yazılımını açın. Çalma listesinin hemen altında yer alan düğmelerden ilkine tıklayın. Add URL seçeneği olacaktır. Buna tıklayın. Daha hızlı erişim sağlamak için CTRL+L tuşlarını kullanabilirsiniz.

Açılan bu kutuya adreslerden herhangi birini girin. Örneğin

. Ardından OK

düğmesine basın. Bu adres çalma listesine eklenecektir. Sonrasında çalma listesinde yer alan bu adrese çift tıklayın ve radyoyu dinlemeye başlayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir