Etki Alanları İçin Adsense Nedir Ne İşe Yarar

Etki Alanları İçin Adsense Nedir Ne İşe Yarar

Herkesin merakla arastırdıgı etki alanları için adsense secenegi ne işe yarar nedir nasıl kullanılır geniş ve detaylı bilgi burada

Google Ansense Etki Alanları İçin AdSense adında yeni bir reklam programı çıkardı. Parkda tuttuğunuz domainlerinizde reklam yayınlayabiliyorsunuz.

Google Adsense Etki Alanları İçin AdSense adında yeni bir reklam programı çıkarmış. Adında anlayacağınız gibi park’da tuttuğunuz domainlerinizde reklam yayınlayabiliyorsunuz.

Öncelikle parked’a çıkaracağınız domaininizi sözleşmeyi kabul ederek adsense hesabımıza ekliyoruz. En fazla 100 domaine izin veriyor. Ekledikten sonra CNAME, adres gibi bir takım ayarlar istiyor. Cpanel kullanıyorsanız hosting firmasına mail atarak size verdiği değerleri girmesini isteyebilirsiniz eğer plesk kullanıyorsanız DNS kısmından bu işi halledebilirsiniz.

Domainin ayarlarını yaptıktan sonra siteniz adsense tarafından doğrulanıyor ve artık o sitede reklamlarınızı yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Gördünüz gibi panelinizden reklamlarınızın sitilini düzenleyebilirsiniz.

Kısaca Google Adsense kullanıcılar ellerinde beklettikleri domainler için klasik domain parking hizmetini kendi Adsense hesaplarından kolayca yapabilecekler.

Comments

  1. bunun için henüz nette yeterli açıklama yok hala kimse tam olarak ne işe yaradıgını bilmiyor :(

  2. mrb,bir sorum olacak, adsense nin diğer bölümlerine istinaden kazanç karşılaştırması varmı acaba, örneğin; araam için adsense den fazla kazandırırmı veya içerik için adsenseden azmı kazandırır gibi,

  3. Etki alanları adsense için şu anda tam net bir açıklama yok maalesef ama adsensenin ne kazandırdıgı ortada bununda farklı olacagını zannetmiyorum sizin ne kadar kazanacagınız çıkan reklmalara ve reklam sahibinin ne kadar verdigine + hitinize baglıdır

  4. bunun alternatifi parked sistemleri var sizce hangisi iyi kazandırıyor çünkü onlardada adsense reklamı var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir