Çocuklar Duymasın 2010 – ATV’de Pek Yakında – Fragman

Çocuklar Duymasın 2010 – ATV’de Pek Yakında – Fragman

2010 yılında devam bölümlerinin çekileceği Birol Güven tarafından açıklanmıştır.Yeni bölümlerde oynaması için Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı ve Furkan Kızılay’a teklif götürüldüğü Ayşecan Tatari’nin Amerikada yaşadığı için yerine Hayal Garip ile anlaşıldığı, Özgür Ozan’ın ise halen devam eden Arka Sokaklar dizisinde oyunculuğunu devam ettirdiği için senaryoda Light Selami karakterinin açık tutulacağı açıklandı.

Dizi yakında ATV de başlyacak.

Diziden yeni görüntü – Fragman
[dailymotion xda5sv]
Bir zamanlar Türkiye’nin en çok izlenen dizileri arasında olan Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölümleri çekilmeye başlandı. Çocuklar Duymasın’ın önceki bölümlerinde babasından cep telefonu isteyen Havuç şimdi de araba istiyor. Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümlerinde Ayşecan Tatari olmayacak.

Türkiye’nin bir dönem en çok izlenen dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın yeniden başlıyor… İşte Çocuklar Duymasın’ın yeni tanıtım fragmanı….

Ekranların fenomen dizisi ‘Çocuklar Duymasın’, 7 yıl sonra atv ekranlarında seyircisiyle buluşuyor.

Çekimlerine önceki gün başlanan dizi ağustos ayında ekranda olacak. Dizinin ünlü çifti Haluk ve Meltem’i yeni bölümlerde yine Pınar Altuğ ile Tamer Karadağlı canlandıracak.

BAŞARISININ FORMULÜ HALA ÇÖZÜLEMEDİ

Türk televizyonlarında, Guinness Rekorlar Kitabı’na girecek kadar tekrarı yapıldı, her defasında yüksek reytingler aldı. Yaratıcısı Birol Güven bile bu başarının formülünü hâlâ tam çözemediğini söylüyor.

Yedi yıl aradan sonra Çocuklar Duymasın, tekrar başlıyor. Ağustosta atv’de olacak. Burcu Güven harıl harıl müzikleriyle uğraşıyor. Birol Güven ise kalemini yeniden konuşturmanın heyecanını yaşıyor. Birol Güven’e başarının kapılarını açan, yayınlandığı dönemde aldığı reytinglerle kanallarını sevindiren, tekrar bölümleri bile bir çok iddialı diziyi geçen Çocuklar Duymasın’ın yeni versiyonunun çekimlerine başlandı.

Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın başrolündeki dizin çekimlerinden kareler de basına yansımaya başladı.

Havuç rolüyle ekrana gelen Furkan Kızılay ile Ayşe Can Tatari’nin büyümüş hallerini bakalım izleyiciler nasıl karşılayacak.

Çocuklar Duymasın’ın yeni versiyonunun reytingde istenilen başarıyı yakalayıp yakalayamayacağı da soru işareti…

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir