Toshiba, İddalı Yeni Ürünleri ile Cebit Bilişim Fuarının Yıldızı Olmaya Aday

Toshiba, İddalı Yeni Ürünleri ile Cebit Bilişim Fuarının Yıldızı Olmaya Aday

Toshiba her sene olduğu gibi bu yılda yeni ürünleri ve ilk defa duyuracağı teknolojileri ile fuarın yıldızı olmaya aday. Notebook-netbook bilgisayardan dijital kameraya, LCD, LED TV ve DVD, Blue-Ray Player gibi tüketici elektroniği ürünlerinden depolama aygıtlarına, digital çerçeveden, harddiske kadar Toshiba’nın geniş ürün gamının Türkiye distribütörlüğü’nü yapan TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş., fuarda yeni ürünleriyle ziyaretçilerle buluşuyor. Toshiba bu yılda Salon 2 B03 Numaralı standın da yer alacak.

Toshiba Bilgisayar Sistemleri Genel Müdürü Aytaç Biter fuar katılımı ile ilgili yaptığı açıklamada “TNB A.ş fuarın en köklü, en eski katılımcılarından biri. Toshibayı tercih edenler teknolojiyi yakından takip eden, gelişmelere meraklı, dinamik ve araştırmacı bir kitle. Bu yüzden biz onlara ulaşmak için fuarların etkili olduğunu düşünüyoruz .Fuarlara inanan bir marka olarak, kullanıcıların markalara dokunabildiği, geleceği hissettiren ürünlerin sergilenme şansı olan Cebit fuarına uzun yıllardır katılmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Tüketicilerimize uygun fiyat, yenilikçilik ve kalite anlamında her zaman doğru bileşeni sunmaya büyük önem veriyoruz ve piyasaya sunduğumuz tüm cihazlarda bu prensibe sadık kalmaya çalışıyoruz.

İlk defa Cebit fuarında sergileyeceğimiz 19 ayrı yeni ürünümüz mevcut bunlardan ikisi dünya pazarında satışa sunulmadan Cebitte kullanıcıların beğenisine sunulacağı için heyecanlıyız. ”

Müşterilerine kullanım kolaylığı ve Optimal multimedya deneyimini yaşatma çabası içinde olduklarını belirten Biter, Yeni Qosmio X500’ün en güçlü taşınabilir bilgisayarlar alanında çıtayı yükseltiyor, fuarda dünyanın en hafif notebooku unvanına sahip 779 gramlık Portege R600, yüksek seviye multimedya özelliklerine sahip Satelite A500 ve entegre TV alıcısı DVd yükseltici özelliği Resolution+ ile tam bir eğlence devi olan 18.4″ Satellite P500 notebook gibi iddialı ürünleri olacağını anlattı. Ürün yelpazesinin genişliğine de dikkat çeken Aytaç Biter, digital kamera konusunda da iddialı olduklarını belirterek dünyanın en ince kamerası olma özelliği taşıyan 1080p kalitesinde çekim yapan full Hd Camileo S20 modelinin rakipsiz olacağına inandığını söyledi.

Aytaç Biter, ayrıca şu bilgileri verdi:
“Televizyon cephesinde ise ilk defa kullanıcılara Toshiba’nın LED Serisini görücüye çıkarıyoruz. LCD Televizyonlarımızda 12″ ile 55″ arasında geniş bir ürün yelpazesini kullanıcılarımızla buluşturacağız. Resulation + ;görüntülere güçlü Cell işlemci kullanılarak upscale kazandırılması standart çözünürlükteki resimlerin HD seviyesine yakın netlikte gösterilmesini sağlayan LCD serimiz ise kullanıcıları şaşırtmaya devam edecek.

Evlerimizin yeni multimedya tercihi olacak JournE Touch ve StorE TV cihazlarını sürpriz modeller olarak henüz dünya pazarına sunulmadan tüketicilerle buluşturacağız.. Gene bir ilke imza atan Toshiba, Store Steel taşınabilir harddisk serisi ile hayran bırakacak. Altın, gümüş, platin kaplama bu ürünler son derece şık, hızlı okuma ve 120, 160 GB saklama kapasitesi ile cebe sığabiliyor. 2.5inch Mobil Hardiskte ise ile defa 640 Gb bir rekor olarak sergilenecek

Store Art serisin de ise sanatı teknoloji ile buluşturarak şık, avuçiçi boyutta ve kolay kullanılan 1000 ve 1500 GB USB sabit disk sürücüyü (HDD) fuarda duyuracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir