Son Sürat Hızda Kopyalama

Bilirsiniz windows üzerinde herhangi bir dosyayı kopyalamak istedigimizde dosyanın büyüklügüne baglı olarak bekleriz eger kopyalamak istedigimiz dosya bir film ya da bir oyun ise bu tam çin işkencesine dönüşür.

İşte tam bu sırada sizin imdat çagrınıza yetişen bu program kopyalama işlemlerinizi son sürat yapmaktadır.

Turbo hızda kopyalama
Devasa film arşivleri veya bir disk bölümünün tamamını kopyalamak Windows Explorer ile tam bir işkencedir. TeraCopy A konumundan B konumuna taşıma/kopyalama işini şimşek hızıyla gerçekleştirir. Eğer dosya yığınının içinde bozuk dosyalar varsa araç kopyalama sürecinin iptal etmiyor, bilakis sadece bu dosyayı atlıyor.

Araç Windows’un içerik menüsüne dosyaları kopyalamaya veya taşımaya yarayan yeni bir madde ekliyor. Eğer farklı dizinlerden dosya kopyalamak istiyorsanız bu dizinleri “Add” ile TeraCopy’nin çoklu görev listesine ekleyebilir ve daha sonra hepsini birden kopyalayabilirsiniz.

İsterseniz araç seçeneklerine girip Windows Explorer’ın normal kopyalama özelliğini TeraCopy’ninki ile değiştirebilirsiniz ve Total Commander gibi dosya yöneticilerini hızlı kopyalama modu ile donatabilirsiniz.

Download: TeraCopy İndir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir