Nokia 5800 XpressMusic İncelemesi Detaylar

Nokia 5800 XpressMusic İncelemesi Detaylar

Nokia 5800 XpressMusic in ne oldugunu merak edenler için hazırlanmış bu sayfadaki yazıyı aynen sizlere aktarıyorum

8GB’lık dahili hafızayı da sayarsak tüm multimedya ihtiyaçlarınızı tek bir telefon üzerinde cebinize sığdıracak çekici bir ürün.

Nokia 5800 XpressMusic

Fiziksel yapısı ile de hem şık hem de çok sağlam bir ilk izlenim oluşturuyor.

Tüm ön yüzeyi dokunmatik ekrandan oluşan yeni nesil telefonlara Nokia’nın cevabı olan 5800 ExpressMusic, üzerinde yer alan surround ses kalitesi sunan dahili stereo hoparlörler de dahil olmak üzere içerdiği özellikler ile yüksek kalitede müzik sunabiliyor. Koruma kılıfından ek stylus kaleme ve tv çıkış kablosuna kadar eksiksiz ve çok zengin bir kutu içeriği ile gelen telefon, fiziksel yapısı ile de hem şık hem de çok sağlam bir ilk izlenim oluşturuyor. Bu telefonun elinizden kayıp düşmesi zor gibi duruyor.

Hassas dokunmatik ekranı, Symbian işletim sistemi üzerinde çalışan yeni arabirim ile birleştiğinde istediğiniz özelliğe çok hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Carl Zeiss destekli 3.2MP, oto fokuslu ve flaşlı kamerasının sunduğu görüntü ve video kalitesi ile 5800 eksiksiz bir multimedya telefon. Ön yüzdeki kamera sadece video görüşmeler için kullanılıyor.

Veri iletişimi konusunda da yeterli olsa da aslen kaliteli multimedya özellik isteyen kullanıcılara yönelik tasarlanmış ve bunu da çok iyi bir şekilde gerçekleştiriyor. Ayrıca internette Flash desteği sunması ve geniş yelpazedeki Ngage oyunlar ile mobil eğlence arayanları tatmin edecek kadar güçlü.

* Küçük ve hafif

* Darbelere dayanıklı

* Zengin kutu içeriği

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir