Denetim

Masaüstü Öğelerin Üzerine Gelindiğinde Açılan Bilgi Balonlarını Gizleme

İkonlarının Üzerine Gelindiğinde Açılan Bilgi Balonlarını Gizleme Çözüm 1; Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Klasör Seçenekleri Görünüm > Klasör ve Masaüstü Öğeleri için Açılan Metin Açıklamalarını Göster satırının işaretini kaldırın.

MS-DOS Komutları ve Açıklamaları

ASSOC          Dosya uzantısı ilişkilendirmesini görüntüler ya da değiştirir. ATTRIB         Dosya özniteliklerini görüntüler ya da değiştirir. BREAK          Uzatılmış CTRL+C denetimini ayarlar ya da temizler. BCDEDIT        Önyükleme yüklemesini denetlemek için önyükleme veritabanındaki özellikleri ayarlar.

Travian Hileleri (Scriptleri) – Plus Gibi Yardımcı – Greasmonkey-Beyond – Firefox İçin

Bilgisayarınızda Firefox kuruluysa ve Travian Beyond çalışmıyorsa öncelikle Başlat\Ayarlar\Denetim Masası’ndan Mozilla Firefox u bilgisayarımızdan kaldırıyoruz. Daha sonrasında C:\Program Files klasörünün içindeki Mozilla Firefox klasörünü de tamamen siliyoruz. Ardından C:\Documents and Settings in içinde hangi oturumda iseniz o klasörün içine giriniz. (hangi oturumda olduğunuzu başlat a tıklayıp bilgisayarımı kapat ın hemen üstünde yazar). Klasörün içindeki mozilla […]