Bimex Check Up Uygulaması

Bimex Check Up Uygulaması

Dün Bimex’in broşüründe gözüme ilişti bimex herkese 31 agustosa kadar tüm bilgisayarlara 9.90 tl,ye check up uygulaması yapıyor yani bilgisayarınız ilk günki gibi olacak bence kaçırmayın derim.

Basarım formatı bunada para vermem diyenler olacaktır mutlaka ama format bile atsanız bilgisayarınızı bakıma götürdügünüzde göreceksiniz ne gibi hatalar ve arızalar varmış :)

Dizüstü bilgisayarlarınıza Kadıköy, Beylikdüzü ve Bursa Carrefour mağazalarımızın dışındaki tüm mağazalarımızda hafta içi 10:00 – 18:00 saatleri arasında, merkez ofisimizde hafta içi ve Cumartesi 10:00 – 18:00 saatleri arasında check-up yaptırabilirsiniz.
Masaüstü bilgisayarlarınıza Yeşilköy Teknoport, Metrocity Teknoport mağazalarımızda hafta içi 10:00 – 18:00 saatleri arasında, merkez ofisimizde hafta içi ve Cumartesi 10:00 – 18:00 saatleri arasında check-up yaptırabilirsiniz.
* Virüslü sistem dosyalarının temizliği hakkında teknik danışmanlarımızdan bilgi alınız.
** Yapılan check-up hizmeti donanım ve yazılım arızalarının sadece tespiti içindir. Sistemin yeniden yüklenmesi veya recovery işlemleri için teknik danışmanlarımızdan bilgi alınız.
Bu kampanya 31 Ağustos 2009 tarihine kadar geçerlidir. Yoğun talep durumunda randevu ile hizmet verilecektir. Fiyatlara KDV dahildir. Vergi oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler ve/veya yeni gelebilecek vergiler fiyatlarımıza aynen yansıtılacaktır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir