AutoRun ve Flash Bellekten Bulaşabilecek Bütün Virüsleri Temizler – USB Disk Security

Bu program taktığınız usb bellek veya cd-dvd olsun. İlk önce kendi belli başlı virüsleri tarayıp sunuyor bizlere gerçekten çok yararlı bir program kesinlikle tavsiye ederim.(Bu programı kendim kullanıyorum ve çevredeki arkadaşlarada önerip kendim bile kurduğum oluyor.)

Program Açıklaması;
Sisteme takılan tüm taşınabilir cihazları denetleyerek bilgisayarı bu cihazlardan gelebilecek zararlı yazılımlardan koruyan USB Disk Security sisteme güven içinde her türlü cihazı bağlayabilmenizi sağlıyor.

Her marka USB bellek, iPod, hafıza kartları, flash bellekler yani kısacası aklınıza gelebilecek taşınabilir tüm cihazlar sisteminiz için tehlike oluşturabilir. USB Disk Security bu yolla bulaşabilecek tüm tehditlere (virüs, solucan, trojan, spyware, riskware, rootkit) karşı bilgisayarınızı korur. Bilgisayarınız çevrimdışıyken de etkili olan program her tür virüs programıyla uyumlu çalışır. Programın tam sürümü kullanım süresinde ücretsiz güncelleme desteği sunmaktadır. Az yer kaplayan program bilgisayarınıza güvenle her türlü taşınabilir cihazı bağlayabilmenizi sağlar. Ayrıca program çıkarılabilir cihazların güvenli kaldırılmasını sağlıyor.

USB Disk Security – USB Disk Güvenliği İndir …

Eğer AutoRun virüsü bilgisayarınıza bulaşmış ise ya da C-D sürücüleri yeni pencerede açılıyor ise aşağıdaki linkte combofix diye bir program var onu kullanın sorun ortadan kalkacaktır. Combofix sadece AutoRun temizlemekle kalmaz başka virüslerde varsa onlarıda temizler…

Autorun Virüsünden Kurtulmak – Kill Autorun VBS – ComboFix

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir