Akrep Burcu 13-07-2009 Burç Yorumu

Akrep Burcu 13-07-2009 Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu (13.07.2009)
Sosyal ilişkilerinizde tartışmalara açık olacaksınız. Çevrenizdeki kadınların bazı ters davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Siz bir Akrep kadınıysanız, bu tutumlar sizi çekememelerinden kaynaklanabilir. Ancak siz bir erkekseniz ilginizi çekmek için bu tür bir davranışta bulunacaklarını bilmelisiniz. Nasıl bir tepki göstereceğiniz tamamen size bağlı.?

Aşk Yaşamı Günlük Burç Yorumu (13.07.2009)
Aşktaki kural dışılığa karşı statükocusunuz. Bu bağnazlığı, nasıl oluştuğunu kavrayamadığınız yeni duygularınız oluşturuyor. Hissettiklerinizi yaşamakla, kurala uymak arasında seçimi siz yapacaksınız.

Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu (13.07.2009)
İnsanlara ve hatta en yakın dostlarınıza dahi aksi tavırlar sergiliyorsunuz. Bu arada insanlar sizden uzak kalmayı tercih ediyorlar. Bu durum partnerinizi de üzüyor.

Günlük Burç Yorumu (13.07.2009)
Kendinizle çok barış halinde olduğunuz bir özelliğiniz, bugünlerde küskünlüklere neden olabilir. Sağlık konularında bazı yüklü harcamalar söz konusu olabilir. Arkadaş çevrenizle yaşadığınız sosyallik zamanınızın çoğunu alıyor. Sizi ihmalkar bulan başka bir çevre daha var. Onlarla yeterince ilgilenmediğiniz, onları arayıp sormadığınız düşünülüyor.

İş Yaşamı Günlük Burç Yorumu (13.07.2009)
Her şeyin yolunda gittiği bir iş ortamında, yine de boşluğunu hissettiğiniz şeyin ne olduğunu anlamak güç. İş yaşamınızda belirgin, kolay anlaşılır birisiniz. Bu, ilişkilerinizi rahat yaşamanızı sağlıyor.

Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu (13.07.2009)
Gizlilikten kaçının

Bugünlerde parasal açıdan riskli işlere girmişseniz, maddi durumunuzu yeniden gözden geçirmekte fayda var. Harcamaların çokça arttığı günlerdesiniz ve önümüzdeki günlerde ciddi olmanız gerekebilir. Hafta sonunda arkadaşlıklar ve beraberlikler yüzünden bazı istenmeyen durumlar ya da belirsizlikler söz konusu olabilir. Gizleyici olmamaya bakmalısınız. Geçmişten kaynaklanan ve ilişkilere dayalı bir konunun sizi huzursuz etmesi söz konusu olabilir.

Güneş Gazetesi Günlük Burç Yorumu (13.07.2009)
Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.

Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu (13.07.2009)
Sosyal faaliyetlerinizin artması sizin için önemli gelişmelere neden olacak. Çevresel koşullarınızı kendiniz yaratıyorsunuz. Bugün yaşantınıza yeni olaylar ilave içinde olabilirsiniz Yaratıcılığınızı arzu ettiğiniz konuda kullanacaksınız. Randevularınızı ertelememeli, elde edeceğiniz fırsatları anında değerlendirmelisiniz.

Para Durumu Günlük Burç Yorumu (13.07.2009)
Ailenizin içindeki para meselesi çözüme doğru gidecek. Paranızı temkinli idare ediyorsunuz. Kısa vadede problemler görünmüyor. Bir paranın miktarıyla ilgili yanlış hesaplar içindesiniz.

Dikkat Günlük Burç Yorumu (13.07.2009)
Eskide kalmış olumsuz yaşanmışlıklar, sübjektif sonuçlara varmanıza neden olabiliyor.

Vatan Gazetesi Günlük Burç Yorumu (13.07.2009)
İş hayatınızda bir takım problemlerle karşılaşabilirsiniz. Ancak bunları dostlarınızı yardımıyla atlatacaksınız. Çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizi artırın. Aşırı derecede para harcama huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Aşkta hareketlilik yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir